WESELA

To twój dzień.

Zamek Joanitów w Łagowie i jego malownicze otoczenie to idealne miejsca na najważniejszy dzień Waszego życia – zaślubiny.

Organizując swoje przyjęcie weselne w naszym zamku otrzymujesz szansę spełnienia swoich dziecięcych marzeń, wziąć udział w baśni o księżniczce oraz księciu na białym koniu. Zamkowe komnaty i królewska kuchnia sprawią, że Wy i Wasi goście przeżyjecie niezapomniane chwile. Uroczy kościółek znajdujący się tuż obok zamkowych murów to idealne miejsce na ślubną ceremonię.  Po złożeniu przysięgi skosztujecie pysznego szampana w zamkowym parku, w cieniu prastarych drzew.

Konsultant ślubny jest do dyspozycji pary młodej już na samym początku przygotowań, a jego pomoc trwa do samego dnia śłubu. Zapewniamy kompleksową obsługę naszych klientów, zajmiemy się dekoracją, przygotowaniem menu i transportem gości weselnych.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Specjalne rabaty czekają na wszystkich chcących zorganizować wesele w okresie jesienno-zimowym  (z wyłączeniem świąt Bożego Narodzenia).

Wszelkie informacje na temat organizacji wesela w Zamku Joannitów w Łagowie pod numerem:
+48 68 381 40 33


Dane kontaktowe

Zamek Joannitów w Łagowie
ul Kościuszki 3, 66-220 Łagów
Województwo lubuskie

Tel: +48 68 381 40 33
Fax: +48 68 321 86 31
E-mail: recepcja@zamek-lagow.com