RESTAURACJA & BAR

Spróbuj specjałów zamkowej kuchni.

Przestronna ai stylowa restauracja jest otwarta od świtu aż do godz. 22

Eleganckie i ciepłe wnętrze odzwierciedla to co czeka Cię na talerzu. Tradycyjne dania, dziczyzna i wykwintne dania kuchni europejskiej smakują wyjątkowo dobrze w zamkowych murach. Zachęcamy do ucztowania zgodnie z nieco zapomnianymi już zwyczajami, usiądźcie przy stole z rodziną i przyjaciółmi zachwycając się kuchnią naszego mistrza. Jeżeli nasza bogata karta dań nie zawiera Twojego ulubionego przysmaku poinformuj obsługę o specjalnym życzeniu. Postaramy się w miarę możliwości przygotować twój specjalne danie. Organizujemy weselne przyjęcia, bankiety, bale, spotkania biznesowe i rodzinne rocznice.  W naszej ofercie znajduje się również catering.

Czas ucztowania

Na życzenie klientów organizujemy wyjątkową ucztę w średniowiecznym stylu. To specjalnie wyreżyserowane wydarzenie ma za zadanie przenieść Cię w czasie do dawnych czasów, poczuć wyjątkową atmosferę zamku i odwiecznych polskich tradycji. Nasze specjały serwujemy w naczyniach nawiązujących do stylu epoki.  Animatorzy poprowadzą ucztę tak, aby utrzymać Państwa zdrowie w jak najlepszym stanie.

ZRELAKSUJ SIĘ PRZY DOBRYM TRUNKU

Rycerski charakter baru uwydatniony jest przez średniowieczne łuki and i sklepienie.

Urokowi tego miejsca dodają wyjątkowe okiennice. Ciężkie ławy i ciemne stoły budują klimat tego historycznego miejsca.  Szeroka oferta kaw, deserów i zamkowych drinków zaspokoją nawet najbardziej wybredne gusta.